fbpx

Copywriting dla dietetyków

Jestem dietetykiem po ukończonych studiach magisterskich, jednak od ponad trzech lat pracuję w dziale marketingu. Swoje doświadczenie zdobywałam w firmach takich jak Eurocash i Deloitte (firma z tzw. Big 4). Obecnie pracuję w dziale Proposals dla globalnej kancelarii Dentons.

Pasjonuję się dietetyką sportową oraz żywieniem w chorobach autoimmunologicznych, jednak wybór tematu zależy od klienta. Tworzyłam content na strony www, przygotowałam prezentacje i artykuły na blogi oraz scenariusze warsztatów. Przykładowe publikacje, których jestem współautorką znajdują się na na tej i tej stronie. Posiadam również doświadczenie w przygotowaniu i przeprowadzaniu warsztatów – koordynowałam poznański projekt Żywienie ma znaczenie, który składał się z cyklu wykładów m.in dla uczniów szkół podstawowych i Uniwersytetu III wieku. O naszej inicjatywie pisano tutaj.

Oferuję profesjonalny copywriting oraz ghostwriting dedykowany dietetykom i specjalistom z branży medycznej. Jeżeli jesteś ciekawy jak piszę, zapraszam do przejrzenia artykułów na blogu. Zainteresowanym mogę przedstawić portfolio lub opowiedzieć szerzej o zrealizowanych zleceniach. Z racji innych zobowiązań podejmuję się w miesiącu limitowanej liczby zleceń.

Jak to działa?

  1. Kontaktujesz się poprzez formularz, mailowo lub telefonicznie ustalamy Twoje oczekiwania oraz termin realizacji.
  2. Wyceniam zlecenie i po zaksięgowaniu na koncie ustalonej zaliczki przystępuję do pracy.
  3. Po otrzymaniu ode mnie materiałów masz możliwość zgłoszenia ewentualnych uwag, zmian, czy poprawek. Wpłacasz również resztę ustalonej kwoty.
  4. W zależności od złożoności zlecenia, spodziewaj się finalnej wersji po około 5 dniach roboczych od zaksięgowania wpłaty.

Oferta

  • Tłumaczenia i opracowania publikacji anglojęzycznych

Forma do przedyskutowania. Najczęściej umieszczam streszczenie, przebieg badania, wnioski i ewentualne punkty do dyskusji, zgodnie z treścią danej publikacji. Opracowanie ma formę krótkiej notatki, którą można wygodnie przejrzeć będąc w biegu.

  • Opracowanie treści (contentu) na stronę www

Przygotowanie treści pod konkretną podstronę (np. usługi, kontakt, o poradni) lub kreacja contentu na całą stronę, zgodnie z SEO. Zapewniam spójne i branżowe teksty, mocno ukierunkowane na cel Twojej działalności.

  • Przygotowanie artykułów profesjonalnych oraz blogowych

Przygotuję zarówno krótkie artykuły o bardziej swobodnym charakterze, jak i profesjonalne rozprawy oparte o literaturę naukową. Ton artykułu dopasowuję do potrzeb klienta.

  • Przygotowanie prezentacji i scenariuszy wykładów oraz warsztatów

Nie masz pomysłu na warsztaty dla dzieci? Edukując blisko 400 dzieci w swojej karierze, posiadam doświadczenie niezbędne na zaplanowanie ciekawego wystąpienia. Przygotuję prezentację na wykład dla dorosłych, czy scenariusz na inne, interaktywne wystąpienia.

[wpforms id=”377″]