Darmowa dieta dla par: 1800 i 2500 kcal!

Darmowa dieta do pobrania: dla niej i dla niego. Posiłki są w większości takie same, róznią sie ilością i rozkładem makroskładników. Starałam się przygotować taki program, który będzie przyjemny do stosowania. Dieta bazuje na smacznych posiłkach, polecanych przez moich podopiecznych. Obiecuję – będzie smacznie. Zanim zdecydujesz się na jej stosowanie, sprawdź odpowiednim kalkulatorem, czy proponowana kaloryczność diety jest odpowiednia dla Ciebie:

Pobierz dietetyczny kalkulator diagnozujący!

Zanim zaczniesz stosować jadłospisy, przejrzyj dokładnie zalecenia i informacje praktyczne.

Jeśli w przepisie zaznaczono np. 40g kaszy gryczanej, to oznacza to wagę przed ugotowaniem.
Jeśli przy przepisie jest adnotacja np. porcja 1 z 2, to oznacza, że z podanych składników wychodzą 2 porcje dania, a w danym posiłku mamy zjeść 1 porcję.
Jeśli przy przepisie jest adnotacja np. porcja 1 z 5, to oznacza, że z podanych składników wychodzi 5 porcji dania, a w danym posiłku mamy zjeść 1 porcję.
Jeśli przy przepisie jest adnotacja np. porcja 2 z 2, to oznacza, że z podanych składników wychodzą 2 porcje dania, a w danym posiłku mamy zjeść 2 porcje.

Żadna dieta nie zastąpi wizyty u dietetyka, który dobierze dla Ciebie spersonalizowy program. Jednakże, darmowa dieta na moim blogu jest dobrym pomysłem do rozpoczęcia przygody z odchudzaniem i ustabilizowaniem nawyków żywieniowych.

DLA NIEJ- POBIERZ 

DLA NIEGO- POBIERZ 

 

Podziel się dobrem!
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

2 Replies to “Darmowa dieta dla par: 1800 i 2500 kcal!”

  1. Cześć, czy diety są jeszcze gdzieś dostępne?

    1. Agnieszka_Cieplowska says: Odpowiedz

      Cześć Aniu! Dzięki za cynk – już powinno działać 🙂

Dodaj komentarz