fbpx

Diety

Przygotowuję jadłospisy odchudzające i w jednostkach chorobowych. Każda propozycja poprzedzona jest szczegółowym wywiadem medyczno-żywieniowym, a finalna rozpiska uwzględnia indywidualne preferencje, stan zdrowia, możliwości czasowe i tryb życia. W celu zapoznania się z moją ofertą, zapraszam do zakładki Oferta.

Dla osób, które nie potrzebują indywidualnej rozpiski, a szukają inspiracji i drogowskazu żywieniowego, przygotowałam gotowe jadłospisy redukcyjne. Wszystkie przepisy zostały przetestowane i zatwierdzone przez moich podopiecznych. Znajdziecie tam tylko smaczne i skuteczne propozycje, a rozkład makroskładników gwarantuje najlepsze efekty i uczucie sytości na długi czas.

Kupując rozpiskę otrzymujesz dietę na 7 dni z szczegółowym opisem wykonania, gramaturą potraw, zaleceniami, instrukcją wymiany produktów oraz listą zakupów. Masz również możliwość kontaktu ze mną w razie niestandardowych pytań. 

Przygotowałam gotowe jadłospisy, których stosowanie jest prawdziwą przyjemnością.

Jadłospis Dla Łasuchów kieruję do wszystkich fanów słodyczy, którzy chcą schudnąć jedząc małe ilości ulubionych produktów. Uwaga – dostępna wersja wegańska!

Jadłospis Włoski to z kolei prawdziwa uczta dla fanów kuchni włoskiej. 

Menu Tygodniowe JADŁOSPIS DLA ŁASUCHÓW

MENU TYGODNIOWE JADŁOSPIS WŁOSKI