Zarządzanie Dietą #12: 20 zdrowych nawyków

podcast zarządzanie dietą

20 zdrowych nawyków, które wpłyną pozytywnie na funkcjonowanie organizmu! Większość z nich jest prosta do wdrożenia, a rezultaty zauważysz od razu. W odcinku m.in. o tym, co ma większy potencjał antyoksydacyjny od warzyw i owoców, ile godzin dziennie powinniśmy spać i jak to zrobić oraz czym jest trening uważności. Zapraszam do wysłuchania odcinka!

Będzie mi bardzo miło, jak zostawisz komentarz!

Podcast Zarządzanie Dietą

Podcast Zarządzanie Dietą jest dla takich ludzi jak Ty – dla osób, które pracują na etacie, wychowują dzieci i generalnie próbują pogodzić zdrowe odżywianie i racjonalny tryb życia z ciągłą gonitwą. To kompromis między racjonalnym podejściem do diety, a innymi obowiązkami.

Będę opowiadać o różnych sposobach radzenia sobie z dietą, pomysłach i trickach dotyczących zdrowego odżywiania, a także omówię kilka ciekawych zagadnień związanych z dietetyką. Poruszę tematy okołodietetyczne, związane z żywieniem w chorobach, przekonywaniem rodziny do zdrowszego talerza, czy wreszcie strategicznym podejściem do odchudzania.

Czy ten podcast jest dla Ciebie? Jasne, jeśli tak jak ja chcesz zjeść ciastko, mieć ciastki i nie przytyć od ciastków. To tak w skrócie.

Gdzie mogę posłuchać podcastu?

Zachęcam Cię do zajrzenia na mój kanał i posłuchania odcinka a także zostawienia komentarza pod podcastem. Bardzo mnie tym zmotywujesz i zachęcisz do działania.

Jeśli wolisz czytać…

To przygotowałam dla Ciebie transkrypcję odcinka poniżej. Planuję zawsze wstawiać transkrypcję, bo wiem, że niektórych i tak nie przekonam do tej formy przekazu. Zatem jeśli wolisz czytać, usiądź wygodnie!

Transkrypcja odcinka 12\ 20 zdrowych nawyków

Transkrypcja dostępna wkrótce!

Bibliografia

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2864873/

https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1111/j.1365-2869.2008.00732.x

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3485681/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15535742

https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(11)60749-6/fulltext

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20395504

Podziel się dobrem!
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Dodaj komentarz